Teplický AGC je třetím nejlepším zaměstnavatelem v Česku

Předseda představenstva AGC Flat Glass Czech Pavel Šedlbauer. Foto: Luboš Hostek
  •  

Teplická společnost AGC Flat Glass Czech, největší evropský výrobce plochého skla, je třetím nejlepším zaměstnavatelem České republiky v kategorii do 5000 zaměstnanců.
Vyplývá to z výsledků již 13. ročníku soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku, které organizátoři vyhlásili v úterý. Na konci května se sklárně podařilo už pojedenácté získat také krajský titul Zaměstnavatel roku. Před AGC se dostaly pouze společnosti Hyundai Motor a FoxconnCZ.

„Třetí místo v Zaměstnavateli roku není naším prvním úspěchem v této anketě. Rozhodně ho ale nebereme jako automatický. Udržování vysokého zaměstnaneckého standardu je naší dlouhodobou firemní politikou. Nejen zajímavé výdělky, benefity jako je nadstandardní zdravotní péče, ale třeba i nabídka sportovních a společenských akcí mimo pracovní dobu, jsou podle nás tím, co teplický AGC dlouhodobě řadí mezi nejlepší zaměstnavatele v zemi,“ okomentoval úspěch v anketě Pavel Šedlbauer, předseda představenstva AGC Flat Glass Czech.

Firma AGC Flat Glass Czech byla v posledních několika letech v soutěži třikrát první a v anketě Sodexo Zaměstnavatel desetiletí obsadila druhé místo. Za dvanáct let existence krajského kola soutěže vyhrála firma jedenáctkrát. Pořadí v anketě se určuje na základě speciální metodiky Saratoga společnosti PricewaterhouseCoopers.

Mimo úspěchů v anketě Zaměstnavatel roku se může AGC Flat Glass Czech pochlubit titulem Inovativní firma ČR za zapojení téměř poloviny zaměstnanců do inovací pomocí speciálního softwaru. Firma také vede žebříček Czech TOP 100 v Ústeckém kraji a v roce 2012 obsadila šesté místo v anketě společenské odpovědnosti.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*