Teplické fotbalové legendy neobhájily vítězství. „Rozstříleli“ je skláři AGC

  •  

Tým z výroby laminovaných autoskel AGC Automotive Czech se stal vítězem 21. ročníku turnaje v malé kopané AGC Cup, který se uskutečnil v sobotu na hřištích FK Teplice.

Týmu FK Teplice v čele s legendami Pavlem Verbířem a Štěpánem Vachouškem se tak nepodařilo obhájit prvenství z loňského roku, když je ve finále „rozstříleli“ právě skláři. Třetí místo si odvezli fotbalisté z výrobního závodu AGC v ruském Boru. Letošního ročníku AGC Cupu, který byl součástí zábavného dne pro rodiny zaměstnanců koncernu, se zúčastnilo 15 fotbalových týmů.

„Velká gratulace patří týmu z Chudeřic, který se dokázal ve finále poprat s tak těžkým soupeřem, jakým tým s legendami fotbalových Teplic byl. Finále si v mnohém nic nezadalo s finále Ligy mistrů, které se shodou okolností konalo ve stejný den. Je vidět, že v AGC máme nejen šikovné skláře, ale zároveň sportovce a především fotbalisty. Již nyní se těším na další fotbalové drama, které přinese příští ročník našeho turnaje,“ řekl Libor Sehnal, personální ředitel AGC Flat Glass Czech.

Do letošního ročníku turnaje se přihlásilo 15 mužstev ze všech závodů a společností skupiny AGC v České republice. Do Teplic přijeli i týmy z ruských měst Klin a Bor, kde má skupina AGC své výrobní závody. Vedle 3. místa fotbalistů z Boru si tým z Klinu odváží slušné 7. místo.

Součástí turnaje byl soutěžní a zábavný den pro děti zaměstnanců skupiny AGC, kterého se účastnily i děti z dětských domovů. Program připravilo Divadlo v Pytli Petra Stolaře.

Fotbalový turnaj AGC Cup patří mezi aktivity, které skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně připravuje. Nejen díky nim firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele. Minulý týden AGC Flat Glass Czech obsadilo 2. místo v regionálním kole soutěže Zaměstnavatel roku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*