Teplické fotbalistky porazily Čáslav

  •  

Fotbalistkám FK Teplice se podařilo zvítězit nad Čáslaví a přiblížily se tak šanci zahrát si v nadstavbové části II. ligy o postup.

Tento zápas byl pro nás co se týče tabulky, velmi důležitý. Chtěli bychom se udržet do čtvrtého místa, kde první čtyři družstva si zahrají v nadstavbové části o postup do první ligy. Věděli jsme, že zápas s Čáslavi, kterou jsme ještě neporazili, bude velmi těžký. První poločas byl z naší strany velmi kvalitní. Běžela 6 minuta a Motyčková po krásné akci otevřela skóre.

I v dalších minutách jsme neustále vysoko napadly, a to se nám vyplatilo. Ve 38 minutě si Vlastníková zaběhla za obránce a po střele, kterou brankařka pouze vyrazila, nebyl problém pro Němcovou dorazit do prázdné branky.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stále aktivně, ale bohužel nás soupeřky svou hrou nutily dělat chyby, z kterých si vytvořily několik šancí, kde mohly naše dvoubrankové vedení otočit. Ale v brance nám výborně zachytala Boroschová, která zneškodnila několik šancí soupeřek. V 74 minutě se přece jenom Čáslav gólů dočkala a to krásnou střelou z 20 metrů pod břevno Světlany Burešové.

Posledních 15 minut jsme výsledek 1:2 už udrželi. V posledním zápase před nadstavbovou částí přivítáme děvčata z Moravy. Do Dubí přijede Líšeň, která je v tabulce na třetím místě.

FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*