Teplická nemocnice hledá výpomoc

  •  

Krajská zdravotní žádá veřejnost o pomoc. Potřebuje do svých nemocnic pomocný personál, který patřičně proškolí a vybaví ochrannými pomůckami.

„Pokud jste ochotni nabídnout pomoc ve svém volném čase, zařadíme vás do činností, které odpovídají vaší kvalifikaci a znalostem. Možnost pomoci má každý – osoby se zdravotnickým vzděláním i nezdravotníci, bývalí kolegové, důchodci, studenti,“ říká Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní.

V případě Vašeho zájmu pomoci kontaktujte vedoucí personálního střediska (PAM) nebo hlavní sestru (HS) nemocnice.

Kontakty:

Nemocnice Děčín, o. z.

PAM: tel.: 412 705 204, e-mail: Jitka.Ctvrtnikova@kzcr.eu

HS: tel.: 412 705 221, e-mail: Danuse.Tomaskova@kzcr.eu

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

PAM: tel.: 477 117 954, e-mail: Veronika.Soukupova@kzcr.eu

HS: tel.: 477 114 012, e-mail: Marketa.Svobodova@kzcr.eu

Nemocnice Teplice, o. z.

PAM: tel.: 417 519 493, e-mail: Jana.Dobiasova@kzcr.eu

HS: tel.: 417 519 204, e-mail: Katerina.Vagnerova@kzcr.eu

Nemocnice Most, o. z.

PAM: tel.: 478 032 548, e-mail: Jana.Mackovcinova@kzcr.eu

HS: tel.: 478 032 542, e-mail: Sarka.Gregusova@kzcr.eu

Nemocnice Chomutov, o. z.

PAM: tel.: 474 447 566, e-mail: Alena.Bezaniukova@kzcr.eu

HS: tel.: 474 447 395, e-mail: Anna.Mala@kzcr.eu


  •  

1 komentář u Teplická nemocnice hledá výpomoc

  1. Dobry den , mela bych zajem o výpomoc v teplické nemocnici , Jmenuji se Beata Demeteterova je mi 21 let .
    Mam nedodelanou Stredni školu zkusenosti nemam , ale rada se zaučím.
    Tel: 730149651 prosim odpoved telefonicky nebo emailem. Dekuji

    s pozdravem Demeterová

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*