Teplická knihovna se otevírá znovu veřejnosti

  •  

Regionální knihovna v Teplicích po více než čtvrt roce, kdy musela být z důvodu nepříznivého vývoje epidemické situace uzavřena, opět otevírá. Čtenáři mohou všechna oddělení a pobočky knihovny začít znovu navštěvovat od pondělí 12. dubna.

Podle informací z teplické knihovny bude stále platit prozatímní režim. Takže studovna a čítárna zůstanou pro veřejnost uzavřeny. Ostatní provozy budou fungovat ve svých běžných výpůjčních dobách. Oddělení pro děti a mládež bude mít navíc do dovolání výpůjční dobu rozšířenou a to od pondělí do čtvrtka 10–12; 13–17. Vrácené knihy musí strávit několik dní v karanténě, to může způsobit horší dostupnost požadovaných titulů. Automatické prodlužování výpůjček končí. Oznámení o vyřízené rezervaci / odložení z poličky se vrací do běžného režimu standardního zpoplatnění podle ceníku.

Čtenáři se po knihovně budou moci pohybovat pouze s řádně zakrytými dýchacími cestami, budou muset dodržovat bezpečné dvoumetrové rozestupy a respektovat omezení maximálního počtu osob v jednotlivých odděleních.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*