Teplice si stěžují na rozhodčího Julínka

  •  

Teplický klub podal stížnost na rozhodčího sobotního duelu s Plzní Pavla Julínka, kvůli několika jeho rozhodnutím. Stížnost klub poslal komisi rozhodčích FAČR, konkrétně dopisem jejímu předsedovi Michalu Listkiewiczovi.

„Jednou z priorit rozhodčích by měla být ochrana zdraví hráčů, ovšem během zápasu s Plzní došlo ke dvěma střetům, kdy se na zemi ocitli hráči po srážce hlavami. Ať v případě srážky Tomáše Vondráška a Marka Bakoše v 56. minutě, tak při srážce Admira Ljevakoviče a Romana Hubníka rozhodčí Julínek nepřerušil hru, ač bylo evidentní, že mohlo dojít k vážnému zranění. Na Tomáše Vondráška dokonce bylo při pokračování hry šlápnuto, z celého souboje si odnesl lehký otřes mozku a musel střídat.“ uvedl mluvčí Teplic Martin Kovařík. Dodal, že v obou těchto případech se pravděpodobně nejednalo o nedovolenou hru.

Dále se FK Teplice ve své stížnosti vrací k několika dalším zákrokům. V 19. minutě podle klubu nebyl odpískaný faul Davida Limberského na pronikajícího Tomáše Vondráška, v téže minutě pak prý měl Marek Bakoš vidět minimálně žlutou kartu za loket do krku Martina Filla. V prvním poločase údajně rozhodčí neodpískal faul Jana Kopice na Nivalda.

Kromě těchto situací teplický celek ve své stížnosti zmiňuje také neudělení karty Marku Bakošovi za opakované nesportovní chování vůči rozhodčímu během prvního poločasu, neodpískaný faul na Tomáš Kučeru v 86. minutě a skluz Davida Limberského na Martina Filla z nastaveného času druhé půle, který prý lze posoudit jako surovou hru.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*