Tepličané oslaví narozeniny Karla Gotta

  •  

Přesně v den 75. narozenin zpěváka Karla Gotta, 14. července,  se rozhodli severočestí příznivci pod vedením Jiřího Duška uspořádat akci v prostorách teplického hotelu Prince de Ligne. Vlastnímu programu, který přiblíží život a dílo oslavence, bude předcházet výměnná burza sběratelů materiálů souvisejících s více jak 50ti letou profesionální kariérou Karla Gotta.

Na závěr akce bude charitativní aukce plakátů Karla Gotta, ale i jiných hvězd naší populární hudby, jejíž výtěžek bude věnován zástupcům teplického Klokánku.

Na akci se podílí i  Eva Chárová z Teplic, která  je sběratelkou všeho o Karlovi Gottovi více jak 25 let, tomu odpovídá i její rozsáhlá sbírka desek, plakátů a knížek. To Jan Kubů z Litvínova má kompletní sbírku všech CD včetně  zahraničních, které zpěvák vydal.

Antonín Peclinovský z Novosedlic se pohybuje v zázemí drtivé většiny koncertů umělce. Další z nadšenců pro Karla Gotta, Jiří Suchánek, má ve své sbírce takové kuriozity jako je jedna z mála existujících prvních nahrávek KG ještě na šelakové desce, které se přestaly vyrábět v roce 1963.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*