Střední škola AGC v Teplicích pomáhá i baví

  •  

Žáci Střední školy AGC, obzvláště pak ti z oboru předškolní a mimoškolní pedagogika, se aktivně podílejí na mnoha akcích pořádaných ve spolupráci se společností AGC Flat Glass Czech, FK Teplice, Domem dětí a mládeže nebo statutárním městem Teplice pod záštitou Antonína Moravce, Divadla V Pytli Petra Stolaře a dalších.


Zahájení lázeňské sezóny, dětský den, Velká Malá Paříž, 30 let závodu AGC v Kryrech, AGC Cup nebo taková událost, jakou je bezesporu fotbalové utkání FK Teplice – AC Sparta, to je jen malý výčet událostí, kterých se naše škola účastní v tom větším měřítku. Hlavním naším cílem je především práce s dětmi, které rodiče berou s sebou ven.

Standardně nabízíme kulturní programy v podobě soutěží a pohádkových odpolední, sportovních klání a kvízů. Nově jsme do nabídky zařadili i malování obrázků na obličej, o což je opravdu veliký zájem. Koneckonců, co může být hezčího než rozzářená očička našich nejmilejších, schovaná za obrázky motýlků, kočiček nebo tygříků? Pro ty větší naši mladí výtvarníci zvládli i jiné obrázky, například ty s fotbalovou tematikou.

Naše škola je ale známá i pořádáním malých koncertů pro všechny, kdo zrovna nemohou být se svými nejbližšími. Nacvičujeme například vystoupení pro seniory v pečovatelských domovech nebo pacienty v nemocnici. Do budoucna proto připravujeme další aktivity, spojené s těmi nejmenšími, které budou realizovány v mateřských školách, domech dětí a mládeže nebo právě v průběhu fotbalových utkání, která nemusí být pouze pro ty „dospělé“, přičemž tradičně jsou zvány také děti z dětských domovů.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*