Stínadla oslavily padesátiny

Foto: FK Teplice
  •  

Teplická Stínadla slaví půlstoletí od svého otevření. U příležitosti tohoto významného výročí se uskutečnily čtyři prohlídky, tři běžné a jedna s legendou Pavlem Verbířem. Všechny prohlídky byly nakonec kompletně vyprodané.

Trasa prohlídky samotných Stínadel začala ve foyer teplického stadionu, dále se pokračovalo do hostující i domácí kabiny, šatny rozhodčích nebo Síně slávy. Přes tiskové středisko a posilovnu se pak fanoušci dostali až k samotnému trávníku, kde se odehrávají ligové bitvy. Celá prohlídka skončila ve VIP prostorech stadionu. Kromě zážitku si návštěvníci mohli odnést také malý dárek s klubovou tematikou.

Ve spolupráci s Visit Teplice navíc mohli majitelé vstupenek na prohlídku přijet ke stadionu vláčkem Humboldt, ve kterém již během cesty proběhla krátká historická přednáška o předchůdcích stínadelského stadionu, tedy o hřišti Bramsch, kde nastupoval Teplitzer FK a také mládežnické týmy FK Teplice, a stadionu U Drožďárny, kde měl teplický klub svůj domov až do stěhování na nový stadion.

FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*