Stará garda vyhrála dva halové turnaje

  •  

Teplická stará garda ovládla dva halové turnaje, nejprve v půlce ledna ten mostecký a 3. února i ten v Ústí nad Labem.

V Mostě šlo o jubilejní 20. ročník memoriálu bratří Mazánků. Turnaj s účastí mnoha fotbalových legend, mezi kterými nechyběli ani bývalí reprezentanti České republiky nebo člen klubu ligových kanonýrů.

Základní A skupinu vyhrál teplický tým, B skupinu pak FK Baník Most „zelení“ a nejvyrovnanější skupinu C FK Ústí nad Labem. Tyto tři týmy si to rozdaly o celkové prvenství. Dvěma suverénními vítězstvími loňské prvenství s přehledem obhájili hráči FK Teplice, kteří tentokrát přijeli v silné sestavě a předváděli parádní fotbal.

Pořadatelé pro všechny zúčastněné týmy připravili poháry včetně nově za vítězství udělovaného velkého putovního poháru a také další věcné dary. Nejlepším střelcem turnaje se stala s 8 vstřelenými brankami ikona FK Teplice Pavel Verbíř! Ceny všem týmům i jednotlivcům předával manažer pořadatelského týmu Václav Masopust starší.

Sestava staré gardy FK Teplice na turnaji v Mostě:

Zdeněk Divecký – Radek Divecký, Mikiska, Franke, Sláma, Bičovský, Leden, Matouš, Verbíř, Doležal, Fasner

Další turnaj pak měla teplická stará garda na programu v Ústí nad Labem. Šlo o první ročník Veteran futsal cupu a žlutomodří se utkali s týmy: Sebranka, Legendy futsalu Ústí, Jelimani Milovice a Starý kanci.

V základní skupině sice skončili tepličtí hráči na druhém místě, ale v následném finále dokázali vrátit Legendám futsalu porážku ze základní skupiny a zvítězili v poměru 4:1. Nejlepším hráčem turnaje pak navíc byl vyhlášen teplický Přemysl Bičovský.

Sestava staré gardy na turnaji v Ústí:

Zděnek Divecký – Mikiska, Franke, Pikl, Bičovský, Leden, Fasner, Verbíř, Fousek. Trenér: František Šnobr


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*