Srpnová pozvánka do teplického muzea

  •  

Druhá polovina prázdnin je tu a pořád je spousta času pro různé akce a výlety. Jednou z možností je navštívit teplické muzeum. Kromě různých výstav jsou zde připravená pro děti od 6 do 12 let bez doprovodu rodičů Prázdninová dopoledne v muzeu, která se konají 9., 11., 23. a 25. srpna od 9 do 11:30 hodin.

Chybět však nemůžou ani výstavy. Až do 28. srpna je v románské expozici výstava Královna Dagmar – zapomenutá česká princezna. Výstava o vnučce královny Judity, české princezně Markétě Přemyslovně, která se stala dánskou královnou Dagmar.

Do 28. je ve  III. výstavní místnosti Výstava výsledků mezinárodního porcelánového sympozia na téma Mluvící květiny, které letos v porcelánce v Dubí uspořádala Fakulta umění a designu UJEP v Ústí nad Labem pod názvem Keep in touch.

Do konce srpna si můžete ve vstupní hale teplického zámku teplického zámku prohlédnout putovní výstavu fotografií a životních příběhů pěstounů, která vznikla díky Nadačnímu fondu J&T v rámci kampaně Hledáme rodiče.

Do 10. září je Jízdárně teplického zámku výstava Svět kostiček® ze stavebnice Lego®. Na všechny tam čeká výstava Lega s vláčkodráhou a velkou hernou.

Do 18. září jsou ve výstavní místnosti k vidění křišťálové vzpomínky aneb skleněné dárky z cest. Výstava rytého lázeňského skla, grafických vedut, hutního skla ze Mstišova a vinutých perlí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*