Součástí Osecké pouti bude i výstava historických aut

  •  

V sobotu a neděli 20. a 21. srpna se lidé mohou těšit nejen na Oseckou pouť, ale také na výstavu vojenských historických vozidel, které mohou vidět v prostorách Luk, u pstruží násady, nedaleko restaurace Pod Věží.  Vše zahájí slavnostní průvod, který budou doplňovat vojenská auta, ta pak budou pokračovat svou spanilou jízdu až do Háje a zpět do tábora na Lukách.

Na své si přijdou příznivci techniky – motorky, vojenská auta jako: Jeep Willis, UAZ, Dodge, PV3S, Tatra a jiné, kdy počet těchto vozidel může dosáhnout až sedmdesáti kusů. Lidé budou mít možnost k prohlédnutí a u vybraných i posezení za volantem či přímé konzultace historie se samotnými majiteli.

Dále je pak výstava zajímavá přednesem a prohlídkou zařízení dané doby (telefonní spojení, repliky zbraní a dobových historických uniforem. Na své si přijdou i malé děti kdy Spolek A.S. Ghost Czech Force poskytuje opičí vojenskou dráhu, střelbu na cíl a prodej příslušných doplňků. Po celou dobu bude na místě bohaté občerstvení.

Prostě nikdo nepřijde zkrátka, kdo tuto část poutě navštíví, bude nadšený. Přijďte si zavzpomínat, dovědět se nové věci, vyzkoušet si co Vás zajímá a ukažte dětem i hry, které jsou v realitě mnohem zábavnější.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*