SOBOTNÍ TIP: V ústecké zoo zahajují letní sezonu

  •  

Užijte si už tuto sobotu zahájení letní sezony v ústecké zoo. Hlavním bodem programu je otevření dvou zrekonstruovaných expozic.

„Letos jsme zvolili termín v sobotu 13. dubna, návštěvníci se mohou těšit na zajímavý program, který začíná v 13:00 hodin slavnostním otevřením dvou zrekonstruovaných expozic pro vydry malé a tapíry čabrakové,“ přibližuje tisková mluvčí Věra Vrabcová.

„Celá akce je koncipována v jihoasijském duchu, takže se návštěvníci setkají s tematickou hudbou, tancem čínských lvů, ochutnávkou hmyzí kuchyně, soutěžemi pro děti s odměnami v asijském tržišti. U restaurace Koliba je pro malé i velké návštěvníky připraveno originální představení Divadla V Pytli. Na závěr dojde ještě k otevření naučné včelí stezky s ukázkou úlů,“ doplňuje Věra Vrabcová.

Letní sezóna v zoo začíná vždy 1. dubna. Během letní sezóny se prodlužuje otevírací, upravuje se vstupné a v provozu jsou oba vchody. Během víkendů jezdí oblíbený zoovláček a rozšiřuje se nabídka občerstvení. Nechybí komentovaná krmení či setkání u zvířat,  jako jsou tuleni, orangutani nebo oblíbené surikaty.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*