Slavnostní rozsvícení vánočního stromu Modlanska a dopis Ježíškovi

  •  

Vánoční Modlansko 2022 začalo poslední listopadovou sobotu slavnostním rozsvícením vánočního stromu. Za zvuku fanfár přivítal starosta obce Modlany Lukáš Bartoň spoluobčany obcí Modlanska, ale i sousedy z okolí. S pásmem básniček a písniček se zimní a vánoční tematikou, se představili ti nejmenší, z Mateřské školy Modlanská rolnička.

Vystoupení se vydařilo a spokojené děti, odměněné velkým potleskem přihlížejícího příbuzenstva, s úsměvy očekávaly rozsvícení vánočního stromu. Stromek se pak rozzářil přesně po odpočítání posledních vteřin a zvolání „Stromečku rozsviť se“. Vzápětí na to se rozzářila také obloha bohatým ohňostrojem. Koledy v podání žesťových Baronů, vytvářely příjemnou atmosféru vánočně naladěného podvečera. Lahodná vůně svařáku a čaje, přilákala návštěvníky ke stánku s občerstvením, kde si mohli nabídnout i domácí vánočku.

Novinkou letošní akce byl živý betlém se zvířátky, kde z rukou Panny Marie obdržely děti kartičku „Dopis Ježíškovi“, kterou po vyplnění mohou vhodit do připravené Ježíškovy schránky, která je umístěna u vánočního stromu, a to až do 12. prosince. Dětem Modlanska Ježíšek jistě odpoví.

Petr Hubený, místostarosta obce Modlany


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*