Škola AGC získala významné ocenění

  •  

Prestižní hodnocení „Doporučeno zaměstnavateli 2014“ získala na začátku listopadu od Klubu zaměstnavatelů teplická Střední škola AGC. Ocenění Klubu zaměstnavatelů získávají ty školy, které nejlépe připravující své absolventy na zaměstnání a jsou orientované na potřebné profese. Zaměstnavatelé pak touto cenou potvrzují, že absolventům těchto škol rádi nabídnou práci. Teplická škola skončila na 2. místě v Ústeckém kraji.

„Z naší školy vychází každý rok průměrně 85 studentů. Velké množství z nich se přitom dokáže uplatnit na trhu práce. Toto ocenění je důkazem, že se snažíme našim žákům dát takové vědomosti, které dokážou skutečně uplatnit v praktickém pracovním životě. Za to jsme nesmírně rádi,“ uvedl ředitel Střední školy AGC Jaroslav Myslivec, který si cenu od Klubu zaměstnavatelů osobně převzal.

Střední škola AGC je nestátní školské zařízení, jejímž vlastníkem je  společnost AGC Flat Glass Czech,  přední výrobce plochého skla. Škola vychovává odborníky v oborech elektrikář, informační technologie, ekonomie a předškolní a mimoškolní pedagogika.
Akci pořádají Klub zaměstnavatelů a Kampomaturite.cz.

Klub zaměstnavatelů pomáhá zlepšovat kvalitu řízení lidí v zaměstnání, podílí se aktivně na rozvoji vzdělávání na všech úrovních, podporuje vznik kvalifikovaných pracovních míst a přispívá ke zvyšování konkurenceschopnosti ČR. Společnost Kampomaturite.cz – AMOS –  působí na trhu vzdělávání od roku 1998. Od začátku se AMOS snaží naplnit svůj slogan „Vaše brána ke vzdělání“. Jako vzdělávací agentura se od roku 1999 specializuje na přijímací zkoušky VŠ, SŠ, maturitu, pomaturitní a jazykové vzdělávání. Zároveň působí jako nakladatelství.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*