Sklářský den si užijí i děti z domovů

  •  

Teplický fotbalový stadion Na stínadlech se 10. června stane dějištěm tradičního turnaje v malé kopané AGC Cup. Své síly změří bývalé i současné legendy FK Teplice se zaměstnanci jednotlivých závodů sklářského gigantu.

Fotbalový turnaj je součástí soutěžního a zábavního dne pro děti zaměstnanců skupiny AGC. Mezi pozvanými jsou tradičně také děti z dětských domovů. „Děti v dětských domovech materiálně rozhodně nestrádají, ale chybí jim daleko jiné věci, které materiální zabezpečení nemůže vynahradit. Chybí ty nejobyčejnější a nejprostší věci na světě – láska, náruč blízké osoby, zázemí, kam se můžu vracet. Některé aktivity jsou pro dětské domovy velmi náročné, a proto každoročně alespoň na jeden den nabízíme dětem změnu prostředí, zajímavé zážitky a také možnost navázat osobní či kamarádské vztahy,“ řekl personální ředitel AGC Flat Glas Czech Libor Sehnal.

Turnaj v malé kopané je již tradičně doplněn o doprovodný program. Vedle bubenické show bude u atrakcí na umělé trávě bavit Divadlo V Pytli Petra Stolaře, studenti pedagogiky předškolního věku Střední školy AGC a nebude chybět ani pěnová show v podání jednotky dobrovolných hasičů AGC. Turnaj pořádá skupina AGC pro své zaměstnance pravidelně. Nejen díky tomu firma dlouhodobě boduje v soutěži o nejlepšího českého zaměstnavatele.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*