Skladby George Gershwina uslyšíte v Jazz Clubu

  •  

120. výročí narození jedné z největších osobností historie populární hudby, muzikálu, jazzu a swingu – hudebního skladatele George Gershwina si letos na podzim připomene celý svět. Svou osobní poctu této hudební legendě vzdávají společným albem i zpěváci Jan Smigmator a Mitch Winehouse. Na koncert se můžete těšit 22. září od 20:00 hodin.

Jan Smigmator se u příležitosti vydání alba vydává i na klubové koncertní turné, při kterém ho doprovodí špičky české jazzové scény. Klavírista Vladimír Strnad, kontrabasista Jan Greifoner, legendární bubení Josef Vejvoda a tenorsaxofonista Jan Kyncl.

Během večera tak zazní písně z dílny bratrů George a Iry Gershwinových, jako např. A Foggy Day (In London Town), Embraceable You, Our Love Is Here To Stay, But Not For Me, They Can’t Take That Away From Me, Summertime, I’ve Got A Crush On You, I Got Rhythm, S’ Wonderful, Fascinating Rhythm, Oh’ Lady Be Good, (In The Mood Of) Rhapsody In Blue, ale i další hudební poklady Velkého amerického zpěvníku. Vstupné je 300 korun.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*