Skauti a Arkadie dostali čtvrt milionu z plesu

  •  

Jako každý rok, i letos předalo město Teplice 250 tisíc korun dvěma veřejně prospěšným organizacím. Peníze získala radnice především ze vstupného z XVII. městského reprezentačního plesu, který se konal v únoru. Zbytek pak uvolnila ze svého rozpočtu.

„Letošní výtěžek ze vstupného, který činí zhruba 201 tisíc korun, navýšila rada města na 250 tisíc korun a zastupitelé rozhodli, že se peníze rozdělí rovným dílem mezi dvě organizace. Těmi jsou Arkadie a Junák – Český skaut, středisko Dvojka Teplice,“ řekl primátor města Hynek Hanza a dodal, že každá organizace dostane 125 tisíc korun.

„Chtěla bych moc poděkovat, peníze nám poslouží na nákup nového auta pro dopravu našich klientů,“ řekla při předání ředitelka Arkadie Lenka Machaloušová a s díky ji doplnil i vedoucí skautského střediska Dvojka Teplice Jakub Mráček: “Je to pomoc, kterou velmi oceňujeme a peníze použijeme při stavbě nové klubovny.“

Náklady na zajištění plesu jsou pokryty z rozpočtu města a čistý výtěžek plesu je vždy věnován na veřejně prospěšné účely.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*