Situace je velmi vážná, představenstvo řešilo výsledky Sklářů

  •  

Dosavadní herní výsledky žlutomodrých znepokojuje vedení klubu. Po třech kolech mají tepličtí fotbalisté skóre 1:7. Na klubovém webu bylo proto vydáno prohlášení pro příznivce a fanoušky.

„Představenstvo FK Teplice vyjádřilo hrubou nespokojenost s výsledky utkání začátku podzimní části Fortuna ligy. Proběhlo jednání se sportovním vedením a hlavním trenérem „A“ mužstva FK Teplice. Vedení se rozhodlo také pro vyvolání jednání s nejzkušenějšími hráči, tak aby se zanalyzovaly konkrétní příčiny současné situace. Vedení však odmítá činit unáhlená rozhodnutí a to i přes to, že situaci vnímá jako velmi vážnou,“ zaznívá v prohlášení.

V tuto chvíli „A“ tým FK Teplice odehrál 3 zápasy a ve dvou z nich herně nepropadl, i když vyšel bodově naprázdno. Teplice začaly porážkou 0:1 v Českých Budějovicích, doma podlehly Slavii 1:3 a poslední utkání skončilo ve Zlíně 0:3.

„Poslední utkání ve Zlíně však bylo ze strany vedení hodnoceno jako velmi nepovedené. Vedení věří, že tento trend nebude mít pokračujícího trvání a ve zbývajících třech ligových utkáních, které zbývají do reprezentační přestávky, se přístup, nasazení a především výsledky výrazně zlepší. Vedení je přesvědčeno, že i přes velmi těžké vylosování, se situace začne rychle obracet k lepšímu.“ Už tuto neděli budou mít skláři šanci na reparát, hostí od 16:00 Jablonec.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*