Šanovský park ožije

  •  

Už v sobotu 17. června se v Šanovském parku u Mušle uskuteční osmý ročník sousedské slavnosti Živé Teplice, kterou pořádá spolek SAYFY. Můžete se těšit na hudební vystoupení teplického zpívajícího básníka Jakuba Cermaque v duu s violistkou Julií Goetzovou, kytarové duo FóPá, známé Hambaeros, ale i představení Štěpánčina divadla a mnoho dalšího.

Pro děti je připraven program v podobě tvořivých dílen, sportovních workshopů a dalších aktivit. Na trhu autorských výrobků si jako každý rok můžete zakoupit spoustu krásných věcí. Šanovský park začne ožívat už kolem 14. hodiny, nepřehánějte to tedy s obědem a přijďte ochutnat občerstvení ze všech koutů světa. Abychom vytvořili co nejméně odpadu, nezapomeňte si doma svou oblíbenou sklenici či kelímek. Jak vidíte je toho pro vás připraveno opravdu mnoho.

Slavnost podporuje komunitní život ve městě a snaží se propojovat lidi různých věkových, názorových i národnostních skupin. Jednoduše spojuje všechny, kteří si chtějí zpříjemnit život ve městě… Podrobný program a další informace najdete na Facebookové události Živé Teplice 2023 nebo webové stránce www.ziveteplice.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*