Salesiáni pořádají první ročník akce pro rodiny s názvem Family Day

  •  

Salesiáni se chystají oživit Zámeckou zahradu rodinným festivalem. Akce s názvem Family Day proběhne v sobotu 7. května od 15 do 19 hodin v okolí Zahradního domu a svým návštěvníkům nabídne spoustu tvůrčích, sportovních a hudebních aktivit. “Smyslem naší akce je ukázat, co děláme a mít možnost veřejně prezentovat, co našemu městu přinášíme,“ říká ředitelka střediska Vendulka Drobná. “Už třicet let se staráme o to, aby se děti a mladí lidé stali dobrými lidmi a poctivými občany.”

Salesiáni přizvali na akci několik dalších organizací, které v Teplicích působí a mají podobné zaměření. “V sobotu se u nás budou bavit děti a na své si přijdou i rodiče a prarodiče. Cílem akce je posílení vzájemných vtahů a vytvoření nových společných zážitků,“ dodává k akci manažerka střediska Pavlína Mašková.

Kromě Salesiánského střediska, se můžete těšit na aktivity od Hasičského záchranného sboru, Aktivit NaDohled, Centra radosti pro seniory nebo Mýdlárny u Zámku. Svou činnost zde představí také psí útulek AniDef či útulek pro kočky Fousek. Hudební program na akci zajišťuje Antonín Moravec a o doprovodný program se postará Viva Jump se sérií tanečních vystoupení a Divadlo v Pytli s 3D foto stěnou. „Věříme, že je program sestaven tak, že nabídne mnoho zajímavých činností pro všechny členy rodiny,“ sděluje Mašková.

Akce se bude konat pod záštitou primátora města Teplice Hynka Hanzy a radního Ústeckého kraje Jana Růžičky.  Na akci bude možné přispět na největší projekt salesiánů – Živý dům Teplice. Nové místo pro děti a mladé lidi, které je klíčem k lepšímu životu v Teplicích. Díky tomu salesiáni zachrání starou ruinu bývalých jeslí – část starých Trnovan.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*