Řidiči, pozor na uzavírky v Teplicích

  •  

Nejvýraznější uzavírkou je ta na Masarykově třídě. Rekonstrukce ulice Masarykova v úseku od ulice Okružní po Havlíčkovu je naplánována ve dvou etapách. V první etapě bude uzavřen parkovací pruh a jeden jízdní pruh ve směru na Ústí nad Labem. Ve druhé etapě bude uzavřen jeden jízdní pruh ve směru do Teplic.

V obou etapách zůstane jízda vozidel ve směru do Teplic a jízda vozidel ve směru na Ústí nad Labem bude vedena objízdnou trasou ulicí Okružní, Riegrova, Stanová, J. Koziny, Přítkovská a do ulice Masarykova. Po dobu uzavírky bude obousměrně zprůjezdněna ulice Štůrova mezi ulicemi Doubravská a Thámova. Provoz bude směrem na Ústí nad Labem odkloněn po silnici pro motorová vozidla směrem na Řehlovice a pro místní vozidla ulicí Hrázní kolem nádraží a dále po objízdné trase. Toto omezení potrvá do 3. září 2017.

Další docela zásadní uzavírkou, co ovlivňuje dopravu ve městě, je uzavírka v ulici Nákladní.  Jedná se o silnici I/13, na které z důvodu rekonstrukce vodovodu probíhají výkopové práce od okružní křižovatky s ulicí Novosedlickou až po křižovatku s ulicí Spojeneckou. V tomto úseku je provoz vozidel zjednosměrněn ve směru z města.

Zde jsou naplánovány stavební práce takto. V první etapě bude prováděn výkop v jízdním pruhu ve směru od Ústí nad Labem. V druhé etapě bude proveden výkop v křižovatce ulic Nákladní a Spojenecké. V třetí etapě bude proveden výkop od vjezdu do ČSPH po křižovatku s ulicí Spojeneckou. V čtvrté etapě bude uzavřen vjezd do ČSPH z ulice Nákladní pro osobní vozidla (mimo zásobování). Objízdná trasa pro vjezd a výjezd z čerpací stanice povede ul. U Hřiště a výkop bude v pravé části vjezdu do okružní křižovatky. V páté etapě bude proveden výkop v pravé části výjezdu z ulice Novosedlické, která bude zjednosměrněna směrem do křižovatky. Ulice Nákladní již bude v provozu. V poslední šesté etapě bude uzavřena pravá strana vjezdu do křižovatky ulice Novosedlické a ulice Novosedlická zůstává zjednosměrněna ve směru do křižovatky. Stavební práce v této oblasti budou probíhat až do 31. 8. 2017.

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*