Revi!valové se vrátili Mezi Dvorce

  •  

Kroužek REV!VAL v sobotu 18. května odstartoval nejen své jarní koncertní turné, ale rovněž Střekovský festival Mezi Dvorci 2019. Festival, který by se dal také nazvat „sousedským,“ se na Střekově koná ve spolupráci s Činoherním studiem už poosmé. Dává prostor jak začínajícím umělcům, tak osvědčeným kapelám a interpretům. Letos na samém závěru vystoupila Lenka Dusilová.

Na tomto festivalu nejsme nováčky. Zahajovali jsme zde už předloni, proto bylo víc než milé, že na koncert dorazilo několik ústeckých fanoušků, kteří si nenechali naše vystoupení ujít. Rovněž nás potěšilo, že za námi přijelo i několik fanoušků z Teplic – kromě rodin členů kapely také paní Skalová s maminkou a dětmi, kterým tímto moc děkujeme, měli jsme z jejich účasti velikou radost. Koncert se dle ohlasů diváků vydařil. Do času, který nám byl vyhrazen (cca hodina), jsme vměstnali veškerý náš repertoár včetně dvou novinek: písní Baba a Prezident pankovejch států.

Svou koncertní premiéru si s námi odbyl (odbubnoval) také nový člen kapely Bart, který hraje na cajón a kapela tak má konečně výhradního bubeníka. Maty samozřejmě bude bubnovat i nadále, ovšem ponechá si rovněž své další role jako zpěvák, tanečník, vyluzovač roztodivných zvuků a v neposlední řadě také vtipný glosátor a tiskový mluvčí. Z koncertu jsme měli moc dobrý pocit. Vše šlapalo, děti byly úžasné jako vždy, zářily, dováděly, improvizovaly, zpívaly jako o život a vysílaly mezi diváky velké množství pozitivní energie.

Diváci byli usměvaví, rozjásaní, z jejich odezvy bylo cítit, že je naše vystoupení baví a dobrou náladu nám posílali na pódium zpátky, což je ta největší odměna. Ještě jednou děkujeme pořadatelům festivalu Mezi dvorci za příležitost vystoupit, za milé přijetí a skvělou atmosféru. Pokud bude zájem, rádi na některý z příštích ročníků opět zavítáme.

Kroužek REV!VAL v následujících týdnech vystoupí ještě na Dni tvořivosti na Arše, na fotbalovém stadionu FK Teplice v rámci charitativní akce Run and Help a také na Malé Paříži a Malém Hamburku. Dalším příležitostem jsme otevření, tak uvidíme. Za fotky moc děkujeme paní Teichertové.

Za Kroužek REV!VAL Zuza Ječná


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*