Primátor: Vyzkoušel jsem discgolf a je to zábava pro celou rodinu

  •  

Lázeňská metropole severních Čech je jedním z měst v regionu, kde pravidelně rostou nová hřiště a sportoviště. Během tří let do míst sloužícím Tepličanům k volnočasovým aktivitám radnice poslala třicet milionů.

Proč se město rozhodlo letos investovat necelých 10 milionů do obnovy hřišť?

Na volnočasové aktivity dětí a mládeže dlouhodobě klademe velký důraz a snažíme se vytvořit po celém městě dosažitelnou a kvalitní síť dětských hřišť pro všechny věkové kategorie. V této částce se tedy skrývá nejen vybudování nových hřišť, ale také obnova a doplnění stávajících.

Chybí v Teplicích nějaké konkrétní hřiště?

Myslím, že město bude po letošním roce nadstandardně vybaveno dětskými hřišti pro všechny věkové generace. Jsou však lokality, které nemají hřiště ve svém blízkém okolí. Jednou takovou jsou Sobědruhy, kde hledáme již několik let vhodné místo pro umístění. Avšak zatím bez pozitivního výsledku.

Vy sám využíváte některé z hřišť? Vyzkoušel jste si ty atrakce a baví vás některá obzvlášť?

Navštěvujeme pravidelně hřiště Bulhar a v Zámecké zahradě. A vždy, když se pohybujeme po městě a syn zahlídne hřiště, tak tam prostě musí jít. Naposledy jsem si vyzkoušel discgolfové hřiště a je to opravdu zábava pro celou rodinu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*