Přijďte si v neděli užít poslední Malou Paříž tohoto roku

  •  

Přijďte si 28. září užít poslední Malou Paříž tohoto roku. Nebudete litovat. Podívejte se na program.

15.00 hod. – Big band teplické Konzervatoře – snad počasí dovolí tentokrát přivítat dirigenta Lukáše Čajku a jeho orchestr na terase Zahradního domu a snad se tentokrát budou moci rozloučit se svou zpěvačkou Nicol Skramušskou, pro kterou by to měl být poslední koncert.

16.00 hod. – VOILA – zpěvačka Zdenička Trvalcová přijede tentokrát s celým obsazením své skvělé skupiny, která je ozdobou Malých Paříží každý rok. Proto nemůže chybět jak na zahájení, tak na rozloučení.

17.00 hod. – Lukáš Dobrodinský a Martin Kůda – k nejlepším vystoupením letošních Malých Paříží patřilo jistě právě duo hudebníků Severočeské filharmonie ve složení harfa a příčná flétna. Do Altánu se náramně hodilo a jsem moc rád, že jsme se domluvili na opakování.

18.00 hod. – Ambien – překvapením letošních Malých Paříží bylo vystoupení žáků ZUŠ v Roudnici nad Labem pod vedením Marka Johnstona. Irská hudba není v programu často a v tomto případě navíc ve velice příjemném provedení.

19.00 hod. – Tyjo trio – kalvíristka Mařenka Červová doprovází Evu a Petru Andělovi a Katku Kročilovou. Tyjo trio je velice krásným počinem studentek Konzervatoře v Teplicích pod vedením paní učitelky Marie Nové a být mezi nejlepšími si jistě zaslouží.

19.30 hod. – Lepší večer aneb Ozvěny Malé Paříže – změna – Lepší večer bude v Zahradním domě vždy poslední neděli v měsíci (dříve to bylo pondělí). Srdečně Vás zveme do kavárny na jammování s následujícím podtextem : „Některé večery v naší kavárně jsou dobré, některé úplně obyčejné a některé vysloveně výborné. Tenhle večer je prostě Lepší.“


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*