Přijďte na devátý ročník Sayfyho Memorialu

  •  

Závod horských kol pořádá rodina a přátelé cyklisty Davida „Sayfyho“ Seifrta již 9. rokem vždy 28. září, v den jeho tragického úmrtí. Závod je vzpomínkou a sportovním setkáním s doprovodným programem pro všechny věkové kategorie.

„Přijďte změřit své síly, zavzpomínat nebo fandit. Každý rok si vážíme účasti prověřených závodníků i závodnic, ale snad nejvíc nás těší, když se na startovní čáře potkávají s výletníky, kteří osedlají svého závodního šemíka speciálně v tento den,“ zve za pořadatele Nikola Fialová Seifrtová.

Trasa závodu bude jasně vyznačena po rozmanitém terénu v blízkosti jezera Barbora, jeden okruh je dlouhý 13 km. Povrch trati je zpevněné i nezpevněná cesta, štěrk a šotolina, tedy ideální pro horská kola. Registrace závodníků probíhá elektronicky a v den závodu osobně od 9.00 do 10.00 v areálu Eurocampu Barbora v Oldřichově u Duchcova. Startovní výstřel zazní přesně v 11.00. Devátý ročník Sayfyho Memorialu opět doprovází Koloshopfest s dětským i silničním závodem. Více o průběhu závodu se dozvíte na webu www.sayfy.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*