Přepadl benzínku. Dopadli ho, když se vrátil na místo činu

  •  

Minulý týden ve středu přepadl muž v kukle čerpací stanici v Dubí. Hodinu před půlnocí vešel do provozovny, namířil na obsluhu střelnou zbraň a požadoval vydání peněz. „Obsluha mu vydala bankovky, které měla v pokladně, a poté lupič z místa utekl. Na místo ihned přijely hlídky policistů s psovodem. Při prohledávání okolí byly na útěkové cestě pachatele nalezeny věci použité při loupeži včetně zbraně, kterou zde lupič při útěku odhodil,“ popisuje policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Druhý den jeli kriminalisté na místo znovu, aby se za bílého dne porozhlédli po okolí a provedli šetření. „V tu chvíli v blízkosti zastavilo vozidlo, ze kterého vystoupil řidič a šel ke křoví jako vykonat malou potřebu. Kriminalisté, kteří zhlédli kamerové záznamy z přepadení, pojali podezření, že je tento muž nápadně podobný lupičovi. Policisté ho předvedli na služebnu a podrobili výslechu. Pod tíhou důkazů se tento k loupeži doznal a sdělil, že se na místo vrátil pro odhozené věci a netušil, že zde ještě budou policisté,“ doplnila policejní mluvčí.

Kriminalisté 26letému muži sdělili obvinění z loupeže a byl podán podnět k návrhu na jeho vzetí do vazby. Tomu státní zástupce nevyhověl a muž je tak vyšetřován na svobodě.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*