POZVÁNKA: Přijďte zavzpomínat na Karla Gotta

Foto: FB K. Gotta
  •  

Vzpomínkový pořad věnovaný Karlu Gottovi bude tento pátek v Teplicích. Možná, že budete překvapeni, že právě jedno z prvních, ne-li zcela první, koncertní vystoupení Karla Gotta proběhlo na prknech našeho divadla.

Každý z návštěvníků obdrží jako vzpomínku plakát Karla Gotta, jehož autor legendární Taras Kuščynskij měl v Teplicích problém, který souvisí s místností, ve které tento pořad proběhne. I tuto historku uslyšíte.

I když se tento pořad koná v novém sálku, který získala kavárna Café Schonau, je prostor limitován. Pokud se chcete večera zúčastnit, rezervujte si prosím místo formou e-mailu dusek.jura@email.cz, potvrzením své účasti na FB, událost pod názvem „Děkujeme, Mistře Gotte – teplické doteky“, či telefonicky u Lenky Němcové na čísle 604 287 774.

Pořad, jehož součástí budou také některé ze stěžejních písní Gottovy neopakovatelné kariéry, proběhne v den rozloučení s Karlem Gottem na Žofíně, tedy v pátek 11. října od 18:00 v nových prostorách Café Schonau. Vstup hlavním vchodem ze Zámeckého náměstí. Vstupné je dobrovolné.

Lenka Němcová a Jiří Dušek

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*