Pozemky v lázeňské části město neprodá

Zdroj: www.lazneteplice.cz
  •  

Zastupitelé zatím odmítli pozemky v okolí Rooseveltovy ulice u Zámecké zahrady prodat a to hned čtyřem zájemcům.

Pozemky mezi Sadovými lázněmi a penzionem U Kozičky by chtěla společnost JTH Holding teplického podnikatele Jaroslava Třešňáka. Kdysi zastavěná místa chtěl developer pod dohledem architektů využít k lázeňské zástavbě. JTH Holding má kromě zmíněných pozemků zájem i o pozemky v horní části Rooseveltovy ulice a další dvě parcely v sousední ulici Dr. Vrbenského.

Dalším zájemcem jsou Lázně Teplice, které chtějí přímo u Sadových lázní koupit pozemky, na kterých je i silnice vedoucí za budovu. Téměř polovinu pozemků, o které má zájem JTH Holding, chce firma TPA Invest, aby tam mohla postavit bytový dům. O pozemky těsně vedle penzionu U Kozičky usiluje společnost Apifera, která by chtěla penzion dál rozšířit.

Tepličtí zastupitelé se shodli, že je zájem investorů těší. Podle primátora to ale musí mít určité hranice. Právě kvůli lukrativní poloze se rozhodli pozemky zatím neprodávat. „Jde o pozemky, které by určitě město nechtělo neuvážlivě prodat, do budoucna plánuje rekonstrukci celé této oblasti,“ řekla k rozhodnutí zastupitelů radní Věra Říha.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*