Pokračuje vánoční charitativní aukce, draží se dres Tomáše Grigara

Foto: FK Teplice
  •  

V předvánoční čas probíhá vánoční aukce několika dresů a dalších fotbalových relikvií na podporu Nadačního fondu FK Teplice. Draží se postupně pět předmětů, které mají velkou sběratelskou hodnotu. Jako první šel do dražby dres současného trenéra FK Teplice Jiřího Jarošíka z jeho angažmá v Realu Zaragoza, který byl nakonec vydražen za 6 000,- Kč, dále se dražily kopačky Tomáše Vondráška, které se vydražily za 5 000,- Kč.

Aukce probíhají jako tradičně na facebookové stránce FK Teplice, od dnešního dne až do středy večer se draží dres Tomáše Grigara z utkání Poháru UEFA Austria Vídeň – AC Sparta Praha 0:1 z 30. listopadu 2006, ve kterém odchytal Tomáš Grigar celé utkání a vychytal nulu, aukce probíhá zde. Pod aukčním příspěvkem najdete také pravidla aukce.

Rozvrh vánočních aukcí je následující:

  1. – 9. prosince

Dres Jiřího Jarošíka z Realu Zaragoza, za který nastoupil v ročnících 2009/2010 a 2010/2011 celkem k 56 utkáním ve španělské La Lize. Vydražen za 6000,- Kč.

  1. – 12. prosince

Podepsané kopačky Tomáše Vondráška z jeho 250. ligového startu. Vydraženy za 5000,- Kč.

  1. – 15. prosince

Dres Tomáše Grigara z utkání Poháru UEFA Austria Vídeň – AC Sparta Praha 0:1 z 30. listopadu 2006, ve kterém odchytal Tomáš Grigar celé utkání a vychytal nulu.

  1. – 18. prosince

Dres Rudolfa Řepky z utkání Generálních sekretářů členských států UEFA proti bývalým hvězdám světového fotbalu, v tomto zápase nastoupil Rudolf Řepka například proti Michelu Platinimu nebo Davoru Sukerovi.

  1. – 21. prosince

Dres FK Teplice Jakuba Mareše ze sezóny 2008/2009 z venkovní bílé sady, při svém tehdejším angažmá v Teplicích nastupoval ještě s číslem 19.

 

Celé výtěžky z aukcí půjdou na transparentní účet Nadačního fondu FK Teplice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*