Podpořte ústeckou zoologickou zahradu na akci „Přijďte znovu do zoo“

  •  

Provoz zoo se postupně navrací do běžného režimu. Od nadcházející soboty bude znovu otevřen horní vstup, kde je již možné zakoupení vstupenek, přesto i nadále funguje nákup on-line.

Téměř stometrové převýšení areálu pomůže překonat zoovláček, který zájemce s rouškou vyveze do horní části areálu. Otevřeny jsou všechny pavilony a vnitřní expozice, vstup je však podmíněn zakrytím dýchacích cest a dodržováním dvoumetrových rozestupů.

„V sobotu 30. května pořádá ústecká zoo akci s názvem „Přijďte znovu do zoo“, která je dárkem pro její příznivce, a zároveň byli pozváni všichni kteří během koronavirové epidemie sloužili v první linii. Během celého dne bude dobrovolné vstupné, na které budou připraveny kasičky u vstupů,“ informuje ředitel zoo Roman Končel.

Návštěvníci mohou zoo podpořit nákupem limitované edice magnetek, které budou k dostání na pokladnách v cenové relaci od padesáti do čtyř set korun. Na výběr je z několika zvířecích motivů, například slon indický, tapír čabrakový nebo tygr malajský.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*