Po Teplicích je plno nových uzavírek

  •  

Jízda po Teplicích v tomto období není snadná. Nastalo období rekonstrukcí a oprav, zároveň tak i uzavírek a objížděk.

Od 4. června až do konce července je v plánu úplná uzavírka ulice Stará Duchcovská ve směru od ulice Duchcovská po křižovatku s ulicí Rybniční. V ulici budou probíhat výkopové práce z důvodu rekonstrukce vodovodu a kanalizace za úplné a částečné uzavírky.  Objízdná trasa povede ulicemi Rybniční, Mühligova a Sklářská.

A to nás ještě celý srpen čeká částečná uzavírka ulice Duchcovská ve směru od křižovatky s ulicí Stará Duchcovská ke křižovatce s ulicí Sklářská. Ulice Duchcovská bude po dobu uzavírky jednosměrná ve směru od Duchcova do Teplic. Objízdná trasa povede směrem z Teplic do Duchcova ulicemi Stará Duchcovská, Luční a Sklářská.

Další uzavírkou bude až do 20. června částečná uzavírka ulice Alejní.  Z důvodu výkopových prací k rekonstrukci vodovodu a kanalizace. Doprava bude svedena do dvou jízdních pruhů ve směru ke křižovatce s ulicí Čs. Dobrovolců.

Až do konce srpna je naplánována úplná uzavírka ulice Jankovcova od křižovatky ulice Masarykova. Společně s touto uzavírkou bude omezen provoz v ulicích Masarykova, Sovova a J. Wolkera.

S touto uzavírkou souvisí také částečné omezení v ulici Masarykova o víkendu 2. 6. a 3. 6. Průjezd touto komunikací bude zachován. A úplná uzavírka křižovatky ulice Sovova s ulicí J. Wolkera od 12. 7. do 31. 8. Po dobu uzavírky budou tyto komunikace zobousměrněny. Objízdná trasa je stanovena: ulicí Masarykova, Vrchlického, Zeyerovo náměstí, Svatopluka Čecha, U Hadích lázní a to obousměrně.

Zatím poslední jsou dopravní omezení v ulici Opavská na Bílé cestě. V ulici Opavská bude až do 30. srpna provedena rekonstrukce povrchu vozovky, úpravy chodníků a veřejného osvětlení. Objízdná trasa povede ulicemi Novoveská a Bílinská, a to obousměrně.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*