Po čertech velký turné zamíří v sobotu na Stínadla

  •  

Teplická kapela Kabát slaví třicetiny a v rámci Po čertech velkýho turné přijíždí domů, na teplická Stínadla. Koncert se uskuteční na fotbalovém stadionu už v sobotu 15. června od 18:00 hodin.

Jak je u Kabátu zvykem, připravte se na monstrózní propracovanou show, hutný zvuk a nálož známých hitů. Před koncertem bude mít kapela autogramiádu v teplické Olympii. Takže pokud chcete podpis zajděte si tam v pátek v 16:30. Vstupenky na koncert jsou ještě v Infostánku OC k dostání. Po čertech velký turné odstartuje právě v Teplicích a končí 14. září v Plzni.

S chystaným koncertem se očekávají značné dopravní problémy. Podle Radky Senftové z teplického magistrátu vedení města umožní během koncertu skupiny Kabát v AGC návštěvníkům parkování na silnici I/8 na průtahu městem. Provoz bude usměrněn dopravním značením a řízen Policií ČR.

Zároveň však budou posíleny i linky hromadné dopravy. Na linkách 101, 102, 107 a 108 budou nasazeny velkokapacitní vozy. Po skončení koncertu, okolo 22:00 budou přidány spoje do jednotlivých částí města. Ze zastávky Zámecká zahrada pojedou linky 101, 102 a 107 ve 22:42 hodin. Z Benešova náměstí pak pojede ještě linka 108 ve 22:45.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*