Osecká pouť nabídne hudební vystoupení i řemeslný trh

  •  

Víkend nabídne tradiční Oseckou pouť.  16. a 17. srpna se můžete těšit na slavnostní průvod, divadelní a hudební vystoupení, či na historický řemeslný trh, to vše v monumentálních kulisách cisterciáckého kláštera. Mrkněte se na program.

Program:

Slavnostní průvod vyjde v 9:30 hod. od budovy Základní školy v Hrdlovské ulici. Hudebníci ZUŠ Litvínov doprovodí mažoretky DDM a Duchcov.

Historický řemeslný trh z počátku 20. století se otevírá na nádvoří cisterciáckého kláštera v sobotu od 10:00 hod. do 18:00 hod., v neděli od 9:00 do 17:00 hod. Uvidíte představení pouličních a loutkových divadel, historické hudby, akrobacii na volném laně, kejklíře a další.

Učinkují: STOLART s.r.o., Divadlo na cestě, historická hudba Gnomus, kejklíř Půpa, provazochodkyně Kristýna Vlčková, flašinetář Paroha s opičkou Kiki a Panoptikum Maxe Fische.

Kulturní program na náměstí Klášterním (Po oba dva dny bude hrát  kapela Regius Band, v sobotu 16.8. od 20:00 hod.  koncert hudební skupiny  Elán revival)

Koncert v kostele Nanebevzetí Panny Marie v sobotu od 14:00 hod. (na programu díla A. Vivaldiho a J. Haydna)

Kolotoče, houpačky, autíčka, střelnice, motokáry, občerstvení, jarmareční stánky (na „pouťovém prostranství“, na ulici Obránců míru a v Dolnonádražní ulici od kláštera k Domu dětí a mládeže)

V sobotu ve 22.00 hod. Ohňostroj.

Další akce:

Okresní výstava chovatelů (výstava domácího zvířectva, bohatá tombola, občerstvení v zahradním areálu výstaviště Českého svazu chovatelů (naproti lunaparku)

Výstava velkého modelového kolejiště a modelů železničních vozidel v tělocvičně Domu dětí a mládeže v Dolnonádražní ulici pořádá KMŽ Moldaváček Lom.

železniční stanici Osek město (horní nádraží) výstava ke 130. výročí příjezdu vlaku na Moldavu s provozem modelového kolejiště strojvedoucího M. Schütze po oba dny od 9.00  do 16,15 hod. 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*