Oprava Masaryčky se komplikuje

Oprava Masarykovy třídy v Teplicích – Trnovanech je momentálně na mrtvém bodě. Po odkrytí asfaltu se totiž zjistilo, že v podloží jsou kostky, o nichž nikdo nevěděl, protože nebyla udělána sonda při projektování.

V současné době jedná vlastník silnice, což není město Teplice, ale Ředitelství silnic a dálnic s firmou, která má rekonstrukci na starosti o dalším postupu oprav. Zda bude dodržen harmonogram prací a za předem určenou cenu je zatím předmětem jednání.

6 komentářů on Oprava Masaryčky se komplikuje

  1. Jo ono se o tom nevědělo :-) Tepličáci to ví že jsou tam kostky a u policajtů jsou ještě i koleje od tramvají :-)

  2. Dobrá výmluva, to že jsou tam kostky ví snad každý tepličák nad 35. A určitě i všichni co kdy tu silnici během let rozvrtavali a opravovali. Jsou tam přece kanály a další prvky, které se predelavaly celkem nedávno.

  3. Běžné a odborné řešení. Polít kostky asfaltem. Lenoši se nezmění a ono udělat řemeslně správné podloží třeba ani nešlo. Takže budeme vše objíždět do podzimu (alespoň) příštího roku, nebo jezdit po starých kostkách. Nové už dnes nikdo nesloží.

  4. Na ty kostky se přece narazilo při prvním hrábnutí, tak proč se práce okamžitě nepřerušily. takže nejfrekventovanější silnice je vlastně mimo provoz na neurčito a jako vždy se bude nastavovat dlaň o další miliony.

  5. jestlipak se řeší i rekonstrukce části krytu potoka pod silnicí? ŘSD má k dispozici již několik let mostní prohlídku ze které je patrné v jakém stavu je kryt potoka.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*