Oprava krytu Bystřice povede k uzavírkám

  •  

Zakrytý potok Bystřice v Šanově se dočká opravy.  Jde o zhruba sto metrový úsek pod zemí mezi Kamennými lázněmi a hřištěm na pétanque.

„Dojde k rekonstrukci krytu Bystřice v úseku od ulice Masarykova k ulici Jankovcova, včetně přilehlých komunikací a veřejného osvětlení,“ říká primátor Teplic Hynek Hanza. Celková vysoutěžená cena je 163,3 milionu korun. „Podíl města Teplice činí 73,2 milionu korun,“ dodává.

Opravy krytu potoka jsou rozděleny do několika etap a plánovány na roky 2021 a 2022. Řidiči musí počítat s omezením dopravy v dotčené části města. První etapa podle Ivy Nekolové z odboru dopravu bude od 1. července do 30. dubna příštího roku a lidé musí počítat s úplnou uzavírkou ulice Palackého v úseku mezi ulicemi Štúrova a Skupova, uzavření výjezdu z ulice Štúrova do ulice Palackého

Od 1. června do 15. prosince je naplánována úplná uzavírka ulice Palackého v úseku mezi ulicemi Klicperova a 14. října, uzavření výjezdu z ulice 14. října do ulice Palackého. Objížďka povede ulicemi Fügnerova, Metelkovo náměstí, 14. října, Klicperova.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*