Novým radním Sdružení lázeňských míst je Jiří Štábl

  •  

Do Rady Sdružení lázeňských míst České republiky byl na ustavujícím zasedání zvolen i zástupce Teplic. Novým radním se stal náměstek primátora Jiří Štábl. Zastupovat Teplice bude až do roku 2022. Teplice jsou členem Sdružení lázeňských míst od roku 2002.

„Na neutrální půdě lázeňských míst České republiky v Praze v Agentuře CzechTourism se 30. ledna konal ustanovující Sněm, na kterém byli voleni v souladu se stanovami dle zemského principu 5 + 3 + 1 (Čechy + Morava a Slezsko + předseda) zástupci rady. Pro následující čtyřleté období 2018 – 2022 byli zvoleni sněmem zástupci z Karlových Varů, Mariánských Lázní, Teplic, Poděbrad, Lázní Bělohradu, Karviné, Hodonína, Lednice a Františkových Lázní, kde starosta Jan Kuchař byl jednomyslně schválen sněmem jako předseda,“ přibližuje Lucie Kramáriková, tajemnice sdružení.

Sdružení lázeňských míst České republiky je dobrovolnou zájmovou, nestranickou a nevládní organizací lázeňských měst a obcí, na jejichž území jsou lázeňská zařízení a mají schválený status lázní. Sdružení lázeňských míst přispívá k obnově lázeňských památek a vytváří podmínky pro regeneraci a rozvoj lázeňství.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*