Nové aquacentrum už v dubnu

Foto: FB Aquacentrum Teplice
  •  

Po Zimáku se brzy dočkáme i aquacentra, aktuální termín dokončení stavby je 30. března. „Slavnostní zahájení samozřejmě budeme připravovat a otevření nebudeme odkládat, proběhne hned po dokončení a předání stavby, tedy někdy začátkem dubna,“ slibuje ředitel teplického aquacentra Michael Paraska.

Kompletní rekonstrukce aquacentra probíhá od podzimu 2017. Stavba ze začátku probíhala za úplného provozu, po půlroce se zavřela sauna a měsíc na to se zavřel bazén. Práce nyní probíhají ve všech částech areálu, na všech frontách. V plném proudu jsou práce obkladačů. „Obloženy jsou stěny kruhového bazénu, včetně atrakce houpací jeskyně, na dně bazénu je chobotnička, která je neodmyslitelnou součástí našeho areálu. V rekreačním bazénu jsou obloženy stěny, atrakce divoká řeka, dojezd široké skluzavky a veškeré schody do bazénu. Teď začneme pokládat dlažbu na dno bazénu,“ popisuje ředitel aquacentra.

Město Teplice za přestavbu ale díky opoždění zaplatí nejspíš více než plánovaných 240 milionů korun, které dá jen z vlastních prostředků. „Navýšení je zatím o 9,5 milionu, ale jaká bude konečná cena stavby ještě nevím, to se nyní špatně odhaduje,“ uzavírá Michael Paraska.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*