Soutěžte o permanentní vstupenky na zápasy teplických fotbalistů

  •  

Teplický klub připravil pro své fanoušky novou soutěž o permanentní vstupenky na následující ročník Synot ligy. Soutěž pojmenoval Pět stupňů k permici a vychází z populární QR kódové soutěže, která probíhala v minulých sezónách o lístky na domácí utkání.

Tentokrát budou zájemci soutěžit o permanentní vstupenky na celou příští sezónu, díky kterým může poté výherce navštěvovat ligové zápasy, pohárová i přátelská utkání. Během pěti jarních střetnutí na Stínadlech (ligové zápasy s Mladou Boleslaví, Plzní, Jabloncem a Příbramí a při pohárovém zápase s Plzní) budou na hlavní tribuně, na jižní tribuně i na východní tribuně umístěny QR kódy, který naskenujete svým mobilním telefonem a zaregistrujete se do soutěže.

Tento proces budete opakovat na všech pěti zápasech a z těch, kteří se zaregistrují opravdu na všech střetnutích poté vylosují výherce. Ti dostanou své permanentní vstupenky na posledním domácím zápase s Hradcem Králové, který se hraje v závěru měsíce května.

Výherci budou celkem čtyři. Jeden se rekrutuje z hlavní tribuny vchod A, druhý z hlavní tribuny vchod B a po jednom výherci budou mít také jižní a východní tribuna. Doražte tedy na zápasy FK Teplice, naskenujte QR kód a vyhrajte permanentní vstupenku na sezónu 2015/2016.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*