Nemocná učitelka z bílinské školy zemřela

  •  

Smutná zpráva přišla z Bíliny. Na oficiálních stránkách základní školy Za Chlumem v Bílině se včera objevilo oznámení. „S velkou lítostí a bolestí oznamujeme, že dnes v noci zesnula jedna z našich zaměstnankyň a blízkých kolegyň. S ohledem na rodinu a blízké v současné chvíli nebudeme více sdělovat, vzpomínku zveřejníme během tohoto týdne,“ zní v prohlášení školy.

Svíčky a vzpomínky je možné položit a zapálit na prostor okolo „bazénu“ v předním atriu školy nebo předat službě na vrátnici ještě během středy v době od 8:00 do 14:00 hodin.

Covidová situace není v Bílině dobrá. Základní školu Za Chlumem v Bílině uzavřeli hygienici koncem října. Mezi žáky i učiteli se šířila nákaza nemoci covid-19. karanténě kvůli tomu skončilo přes 600 lidí. Podle ředitelky školy Barbory Schneiderové ale situace ve škole zůstává stejná jako v minulém týdnu.

„Přes veškerou snahu není možné školu otevřít dřív, proto škola zůstane uzavřena do 12. listopadu a děti se vrátí do školy 15. listopadu,“ sdělila ředitelka školy.

Kvůli výskytu koronavirové infekce covid-19 byla v Bílině uzavřena i Mateřská škola Čapkova. Celá budova je až do 19. listopadu v karanténě.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*