Nekonečné čekání na dobré jídlo

  •  

Když slyším hotel Prince de Linge, představil bych si drahé jídlo. Proto mě překvapilo, když před jeho dveřmi narazil na nabídku velmi výhodného poledního menu.


Restaurace je hned za vchodem a je čistá a příjemná. Jen zběžně zahlédnu vyvěšené menu, jsou na něm čtyři jídla a polévka. Usazuji se ke stolu a čekám. Po pěti minutách začínám nervózně poposedávat. A když jde kolem někdo z obsluhy, významně se na něho dívám. Bez odezvy. K baru přichází muž zvenku, zjevně někdo ze známých obsluhy. Skupinka se dává do řeči. Dozvídám se z hlasitého hovoru něco o nově narozených dětech a podobné historky. Konečně někdo registruje, že sedím u stolu. Uplynulo 18 minut. Alespoň kvituji, že se tu nekouří.

Servírka mi přináší menu a oznamuje mi, že dvě z položek již nemají. Na to, že je krátce po půl jedné, jsem nepříjemně překvapený. Mohu si vybrat již jen z kuřecího wrapu nebo si dát prejt. Volím první z možností. K menu je gulášová polévka. Pití si neobjednávám. K dipozici je karafa s kohoutkovou vodou a plátky citronu.

Polévku dostávám obratem. Je opět v misce, kterou nemám rád, protože se z nich špatně jí. Ale mají zde lžíce, kterými to kupodivu jde. Polévce nemohu nic vytknout. Když dojím, nečekám ani na wrap. V tortile je kuřecí maso, zelenina a nějaké další přísady. Kolem rajčata. Výsledek je velmi povedený a pochutnám si.

Ještě se rozhodnu vyzkoušet toalety. Jsou kousek za recepcí hotelu. Čisté, bez chyby. Když si říkám o účet, zní přesně na 99 korun. Za jídlo, které jsem měl, je to opravdu dobrá cena. I s úvodním dlouhým čekáním jsem tu strávil 40 minut.

Restaurace tohoto teplického hotelu je dobrá volba, kam klidně můžete vzít na oběd i své obchodní partnery. Jen personál by si měl lépe zorganizovat práci.


  •  

1 komentář z Nekonečné čekání na dobré jídlo

  1. Tam,kde dobře vaří, opravdu dnes už po 12.00 je většina jídel fuč… Ale v Teplicích je jen málo takových a Princ tam opravdu patří bezesporu a bez diskuze!Vřele doporučuji

  2. Mám výborné zkušenosti, nemohli jsme si na nic stěžovat. Přesně jak píšete v článku, příjemné překvapení z cen – čekali jsme vyšší kategorii cen v takové luxusní restauraci, ale ceny jsou opravdu standartní, milé překvapení. Nemohu si stěžovat ani na obsluhu, čekali, až se všichni usadíme a okamžitě nám slečna přinesla jídelní lístek. Mimochodem – slušnost, způsoby a vyjadřování obsluhy nad úrovní Teplických restaurací. Třešničkou na dortu bylo výborné jídlo, maso se rozpadalo, dokonale dochuceno, bylo vidět, že si s tím jídlem kuchař dal práci. Člověk si tady opravdu za slušný peníz pochutná. Moc doporučuji!

  3. Za mě tedy mohu jen chválit vždy jsem si pochutnala,moc se tesim zas na slovenské speciality… a spokojenost z mé strany je po všech stránkách,ochotná a milá obsluha,krásné prostredi a mohu říci i za mého muže že on i já se rádi vracíme tam kde nám velmi chutná takže na závěr vřele doporučuji zajděte a rádi zavítate znovu jako my👍😊

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*