Nástupcem trenéra Kučery má být Jiří Jarošík

  •  

Představenstvo fotbalového klubu na svém dopoledním zasedání pověřilo ředitele klubu Rudolfa Řepku a sportovního ředitele Štěpána Vachouška jednáním o příchodu nového trenérského štábu k A mužstvu FK Teplice.

V tuto chvíli probíhají jednání s hlavním trenérem Jiřím Jarošíkem a jeho realizačním týmem, současně také s 1. SK Prostějov, kde je smluvně vázán. „Zbývají dořešit administrativní záležitosti, ale věříme, že již zítra představíme oficiálně Jiřího Jarošíka jako nového trenéra FK Teplice,“ říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

Odvolat trenérský štáb v čele s hlavním trenérem Radimem Kučerou se vedení klubu rozhodlo po nedělním utkání s olomouckou Sigmou. Trenér Kučera přišel do Teplic na konci loňského listopadu, když vystřídal odvolaného Stanislava Hejkala.

Jiří Jarošík ve své bohaté a úspěšné klubové kariéře získal jako hráč šest českých titulů se Spartou Praha, anglický titul s Chelsea FC, skotský ligový titul se Celticem Glasgow a ruský titul s CSKA Moskva. Kromě toho hrál také nejvyšší španělskou soutěž za Zaragozu a za Deportivo Alavés a působil v anglickém Birminghamu City. Za českou reprezentaci odehrál Jiří Jarošík v letech 2000-2005 celkem 23 utkání. Po skončení hráčské kariéry se věnoval studiu trenérské licence a zahájil svou trenérskou činnost.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*