Nadační fond věnoval dárky pro děti z dětských domovů a Klokánku

  •  

Tradičně v předvánočním období vyjížděli v minulých letech hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku a také teplický Klokánek. Vzhledem k tomu, že kvůli Mistrovství světa v Kataru byly tuzemské ligové soutěže přerušeny, nemohlo se toto tradiční prosincové setkání uskutečnit. Někteří hráči a členové realizačního týmu navštívili i přes to v listopadu alespoň teplický Klokánek, kde předali dárky za teplickou kabinu.

Vedle toho také Nadační fond FK Teplice dnes na Stínadlech předal prostřednictvím svých zástupců vánoční dárky pro děti z teplického Klokánku a dětských domovů v Krupce, Duchcově a Tuchlově. „Moc si vážíme dlouholeté spolupráce se všemi těmito zařízeními na Teplicku. Chtěli bychom udělat dětem z dětských domovů o něco hezčí Vánoce. Snad jim naše dárky udělají radost,“ přál si Martin Kovařík z Nadačního fondu FK Teplice.

Mezi dárky, které nadační fond dětem zakoupil za více než 20 tisíc korun, byly opět zejména sportovní potřeby, ať již šlo o sportovní tašky, batohy, fotbalové a brankářské rukavice, švihadla, badmintonové rakety či sportovní lahve na pití nebo také dětské stavebnice.

Nadační fond FK Teplice


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*