Nadační fond podpořil osmiletého Štěpánka

  •  

Štěpánek z Teplic trpí takzvaným Coffin – Siris syndromem typu 1, což je poměrně vzácné genetické onemocnění, které má řadu projevů. U Štěpánka se jedná zejména o mentální retardaci, dětský autismus, epilepsii, centrální zrakovou vadu a hypotonický syndrom.

„Nadační fond FK Teplice proto pomohl uhradit alespoň jeden měsíc Aplikované behaviorální analýzy (ABA), která stojí jeho rodiče měsíčně sedm tisíc korun. V rámci terapií, které Štěpán navštěvuje, jde o jednou z finančně i časově nejnáročnějších,“ vysvětluje Martin Kovařík, předseda správní rady nadačního fondu.

Kromě peněz se s osmiletým Štěpánkem a jeho rodinou potkal člen dozorčí rady Nadačního fondu FK Teplice Admir Ljevakovič a předal tašku s předměty FK Teplice pro něj i pro jeho bratra.

V případě, že i vy budete chtít finančně podpořit Štěpánka, aby mohl terapii ABA pokračovat i v dalších měsících, tak to můžete udělat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice číslo 293310060/0300 vedený u ČSOB, do poznámky uvádějte „pomoc Štěpánkovi“.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*