Na Zámečku s … Martinou Bárta

  •  

Dovoluji si vás pozvat na březnový díl cyklu Setkání s … Hosty budou 19. března v hlavním sále Zahradního domu zpěvačka Martina Bárta – letošní česká zástupkyně v soutěži Eurovize a její sestra – přední česká jazzová pianistka Kristýna Bártová se svým triem.

Martina je v Čechách poměrně neznámá, několik let žije v Berlíně, kde vystudovala Vysokou uměleckou školu obor jazzový zpěv. Jedná se o jednu z nejprestižnějších uměleckých škol v Evropě, kam se hlásí studenti z celé Evropy a jen velmi malé procento uchazečů bývá přijato.

Ještě za pobytu v Čechách vyhrála televizní soutěž – Robin Hood – cesta ke slávě. Toto vítězství jí vyneslo hlavní ženskou roli v muzikálu Robin Hood, ve kterém jsme se také potkali. Společně s Ondřejem Rumlem zpívala v Top Dream Company a pravidelně vystupuje též jako sólová zpěvačka v Orchestru Felixe Slováčka. Krom toho má svou vlastní kapelu v Berlíně. Má vystudovanou konzervatoř jako hráčka na lesní roh.

Vždy, když jí slyším zpívat, napadne mne, kde se v tak křehkém těle bere tolik plný hlas. Posílám ukázku písně, se kterou bude Martina soutěžit:

Vstupenky :  150 Kč možno zakoupit v den konání akce, rezervace mailem na zahradni.dum@seznam.cz nebo formou sms na 608 381 424

Místo a termín konání :  Hlavní sál Zahradního domu – vchod kavárnou; neděle, 19. března 2017 od 19.00 hod.
Přeji hezký den. V příloze je propagační leták a já Vám budu vděčný za jakoukoli formu propagace, třeba můžete sdílet Událost na facebook.com/zahradnidum


Antonín Moravec, Zahradní dům


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*