Na Stínadlech se bude hrát o Evropskou ligu. A loučit s kapitánem

  •  

Stínadla zítra čeká podívaná, jakou už dlouho nezažila. Teplické fotbalisty čeká od 17 hodin souboj o účast v předkole Evropské ligy s pražskou Duklou. A navíc se bude loučit s kariérou dlouholetý kapitán Štěpán Vachoušek.

Start zápasu posledního, 30. kola, ePojisteni.cz ligy je v 17 hodin, vstupné na stadion se neplatí. Navíc prvních pět stovek diváků si k prvnímu pivu můžou dát druhé zadarmo. Připravena je i autogramiáda Jana Kroba a Jakuba Hory od 16:15 na jižní tribuně v prostoru u fanshopu.

„Věřím, že vše dopadne dobře, že si Vachy tu rozlučku užije pozitivně. Jestli bychom byli zklamaní, kdyby to nevyšlo? Na začátku jara jsme všichni přemýšleli, jak získat co nejvíc bodů a nebýt dole. Teď, když máme šanci jít do Evropy, musíme být v případě nezdaru zklamaní. Musíme udělat vše pro to, abychom to zvládli. A čekat na výsledek z Liberce. Ten ale neovlivníme,“ řekl pro klubový web Admir Ljevaković.

Po předposledním kole jsou v ligové tabulce tepličtí pátí se 48 body, před nimi je Mladá Boleslav se 49 body. Mladoboleslavští mají navíc k dobru bilanci ze vzájemných zápasů. To, jestli ze čtvrté příčky postoupí do Evropy, mají tedy ve svých rukou. Ale hrají na hřišti libereckého Slovanu, který na jaře hraje velmi dobře. Také mu jde o to, aby byl v konečné tabulce před svým rivalem z Jablonce.

„Pevně věřím, že Duklu porazíme a že nám Liberec pomůže s Mladou Boleslaví,“ tvrdí kapitán Teplic Štěpán Vachoušek. Při své rozlučce by si přál zcela zaplněný stadion.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*