Na sobotní pochod extrémistů je policie připravená

  •  

Na teplický pochod extrémistů proti Arabům, 27. září, je policie  připravená. Počet policistů, výstroj a výzbroj a další nasazená technika, odpovídá informacím, které má v současné době k dispozici. „Konkrétní čísla nebudeme zatím z taktických důvodů sdělovat,“ popisuje mluvčí teplické policie Daniel Vítek.

Bezpečnostního opatření se zúčastní také členové antikonfliktního týmu, jejichž nasazení na podobných akcích je standardním postupem v rámci snahy Policie ČR o předcházení případným problematickým situacím.

Policie upozorňuje občany,aby na trase plánovaného pochodu v den jeho konání důsledně dodržovali dopravní značení a respektovali pokyny policistů.

Shromáždění proti islamizaci v ČR, svolala do Teplic Dělnická strana sociální spravedlnosti. Radikálové se sejdou v sobotu 27. září , v 16:00, na náměstí Svobody. Následný pochod povede, z náměstí, Krupskou ulicí, přes ulici U Císařských lázní, Lípovou, až do sadů Československé armády.


  •  

1 komentář u Na sobotní pochod extrémistů je policie připravená

  1. Kdykoli se začnou běžní občané proti něčemu bouřit (např. proti způsobu života jedné nejmenované menšiny, nyní proti hrozící islamizaci) a svolají se např. k protestnímu pochodu, vzápětí se vynoří DSSS, vyhlásí akci za svou a tím v podstatě zneváží původní úmysl lidí, kteří nejsou xenofobní ani rasističtí a které nespojuje jakákoli politická příslušnost, jen chtějí poukázat na problémy a demonstrací vyjádřit svou nespokojenost s jejich neřešením. Občas mi připadá, že DSSS je někým podporovaná množina lidí, která má za úkol svým vystupováním na demonstracích posunout podstatu problému úplně jinam, aby pak média mohla informovat ve smyslu, že extrémisté provedli to a to, a aby se úplně vytratilo, že protestují řadoví občané a proč vlastně protestují.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*