Na Miladě vznikne nový sportovní seriál Milada Tour

  •  

Z jezera Milada se postupně stává největší sportovní centrum pro veřejnost v regionu. Právě v tomto roce zde vznikne nový sportovní seriál Milada Tour. Půjde o spojení nového zimního běhu Milada Winter Run, tradičního Cyklozávodu Milada a letní běžecké akce Milada Run.

„Už 3. února otevře běžeckou sezonu závod Milada Winter Run. Nový zimní běh na trasách 10 a 5 km představí jezero v době, kdy mu vládne sníh a led. Doprovodnou akcí pak bude závod fatbiků. V případě, že bude dostatek sněhu, uvažují organizátoři i o doprovodném závodu na běžkách,“ říká hlavní organizátor Tour Michal Neustupa.

Dále 5. května pokračuje seriál tradičním Cyklozávodem Milada, jehož 11. ročník se tak od roku 2018 také stává členem Milada Tour. A celou Tour zakončí 3. června oblíbený běžecký závod Milada Run, jehož úspěšný úvodní ročník navštívilo téměř 700 běžců. Registrace na všechny tři závody jsou již otevřeny na webu miladatour.cz.

„Jednou z novinek bude seriálové hodnocení závodníků. Každý dospělý účastník získá za své umístění v jednotlivých závodech bodové ohodnocení, které se mu započítá do celkového pořadí seriálu. Vyhlášení celkových vítězů Milada Tour pak proběhne slavnostně 3. června v rámci Milada Run. Ti nejlepší se mohou těšit na zajímavé trofeje a hodnotné ceny,“ dodává Michal Neustupa.

Přátele i běžecké skupiny potěší týmová soutěž. Zkrátka nepřijdou ani rodiny s dětmi. Pro ty je určen rodinný závod, který proběhne jak na Cyklozávodě Milada, tak na letním běhu Milada Run.

„Věříme, že seriál Milada Tour si nejen v Ústeckém kraji, ale v celé České republice najde rychle své příznivce a stane se tak do budoucna jedinečným sportovním seriálem s úžasnou atmosférou pro celou rodinu,“ dodává Michal Neustupa.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*