Na Malé Paříži uslyšíte i pořádný big band

  •  

Nedělní Malá Paříž, 14. září, se blíží. Přečtěte si, koho Antonín Moravec pozval tentokrát.

15.00 hodin – Big band teplické Konzervatoře – pod vedením Lukáše Čajky vystoupí další velké teplické hudební těleso na terase Zahradního domu. Tak nezbývá než doufat, že k nim bude počasí milosrdné.

16.30 hodin – Aneboafro – hudebně-taneční kapela hrající africké rytmy a world music. Kapela přijede v okleštěné sestavě, nicméně tento styl hudby není na Malých Pařížích zcela běžný.

17.45 hodin – Igor Barboi, Martin Herbst a Vojta Čermák. Akordeon, kytara a violoncello. Tři Tepličané, tři skvělí muzikanti. Co dodat.

19.00 hodin – Petr Kadlček – teplický rodák, pravidelný vystupující na Malých Pařížích. Zakladatel legendární teplické Emise a pražského Naturalu. Rocker, písničkář a výborný chlapík.

20.00 hodin – AGU – polská písničkářka, žijící od roku 2004 v Praze prý začala nejprve zpívat a pak teprve mluvit. Její hudba je velmi komorní a tak se hodí na celý závěr Malé Paříže. Sama o své hudbě říká : „Je to ZenCore: špetka dobrého popu, což představuje pokus o intimní folk, několik textů ze dna srdce, a to vše okořeněno vokálními experimenty.“


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*