Na fotbale budou klaunovské nosy

  •  

V sobotu se tepličtí fotbalisté představí ve velmi sledovaném severočeském derby proti Liberci, hrát se bude od 15:00 na stadionu Na Stínadlech. Utkání se ponese v charitativním duchu, protože teplický klub připravil pro tento zápas speciální akci Slavte jako Admir Ljevaković a podpořte dobrou věc.

Záložník Admir Ljevaković v posledních zápasech slavil své branky s červeným klaunským nosem, ten pochází z akce Pomáhej s humorem nadace Konto Bariéry a právě tuto nadaci klub ze Stínadel v sobotu podpoří. Klaunské nosy bude možné při tomto zápase zakoupit ve všech třech fanshopech na ochozu stadionu a už od pondělí před utkáním také na recepci stadionu a v internetovém eshopu. „Admir svými gólovými oslavami skvěle zpropagoval červené nosy nadace Konto Bariéry. My bychom si teď přáli, aby si nosy zakoupilo co nejvíce fanoušků a nejen, že pak budou moci slavit s Admirem jeho branky, ale především podpoří dobrou věc,“ řekl mluvčí klubu Martin Kovařík.

Gólová oslava vznikla původně náhodou během podzimní části sezóny. „Ze začátku jsem tu oslavu s červeným nosem udělal pro mého syna Maka, který si ji přál, ale nakonec z toho vzešla tahle skvělá věc a jsem moc rád, že se zapojí celý klub. Snad se mi proti Liberci podaří dát branku, aby si toho všimlo ještě víc lidí, koupili si nos a přispěli na nadaci Konto Bariéry také,“ řekl bosenský záložník Admir Ljevaković, jedna z opor teplického týmu.

I zástupci samotné nadace jsou z akce Teplic nadšení. „S humorem je potřeba brát sportovní výsledky i pomáhat. Konto Bariéry je pyšné, že FK Teplice dá možnost svým fanouškům i hráčům nás podpořit,“ pochválila ředitelka nadace Konto Bariéry Božena Jirků.

Červený nos bude možné zakoupit během celého týdne na recepci stadionu na Stínadlech a v internetovém eshopu, při samotném zápase pak ve fanshopech na ochozu stadionu. Cena jednoho nosu je 50 korun.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*


*